Profesyonel cilt bakım cihazları güzellik salonu ekipmanları

Süper İğneli Epilasyon Cihazı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
Süper İğneli Epilasyon Cihazı

Micro Epil  13 Mhz  İğneli Epilasyon Cihazı

ÖDÜLLÜ EPİLASYON CİHAZI

13 Mhz Teknolojisi ile epilasyonda  avrupa standartlarında bir model olup, yüksek performanslı bir epilasyon cihazıdır. Radyo dalgaları ile yüksek hızda çalışarak, kıl kökünü faaliyetinin faaliyetinin sona erdirilmesi için kullanılır. Epilasyon cihazımız, Daha az akım ile cildin daha fazla tahriş olması engellenir ve daha az acı ile güvenli bir epilasyon yapılır. Ful dijital, LCD ekran, dokunmatik kontrol panosu, dijital terapi saati ile modern bir görünüme ve teknolojiye sahiptir. 14 programı ve pedal kilitleme olanağı vardır.

 • 5 adet Flash epilasyon programına sahiptir
 • 5 adet Blend epilasyonuna sahiptir
 • Termoliz epilasyon özelliğine sahiptir
 • Jelli epilasyon özelliğine sahiptir.
 • Dünyada bulunan en yüksek performanslı epilasyon cihazlarındandır.

Firma olarak 1994’den bu yana edindiğimiz tecrübe ile güzellik salonları ve estetik medikale yönelik geliştirdiğimiz ekipman ve cihazları en iyi kalite ve uygun fiyatlarla siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Pazarlamacı firma değil üretici firma garantisi ile en uygun fiyata alet ve ekipmanları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Ayse oztay says:

  Merhaba izgin
  Harika bir epilasyon cihazı yapmışsınız, hiç bir epilasyon cihazı Flash modunda iken güçlü kılları kolay kolay yakamaz, bu anlamda diğer cihazlara fark atıyorsunuz
  Elinize sağlık

Yorum Yaz

Contact Person Bize Yazın