Sağlık Sokak No:52-4 Kızılay / ANKARA
trende

Pasif jimnastik aleti nasıl kullanılır?

Anasayfa » Pasif jimnastik aleti nasıl kullanılır?

Pasif jimnastik aleti nasıl kullanılır?

Vücutta aktif olarak çalışan kasların yanında, çalışamayan kaslarımız da bulunuyor. Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlıyor. Pasif Jimnastik cihazı, problemli bölgeye pedler yardımıyla bağlanarak düşük voltajlı elektrik verilir ve kasların çalışması sağlanır. Bu sayede fiziksel güç harcanmış gibi vücuda enerji harcatır.

       Pasif Jimnastik Cihazımızda Birden fazla ped bulunması sayesinde aynı anda vücudun birden fazla bölgesine uygulama yaparak farklı bölgelerdeki kasları eş zamanlı çalıştırabilmektedir. Farklı seviye seçenekleri ile kişiye göre en uygun ayarda uygulama yapılmaktadır

         Pasif Jimnastik (Elektroterapi) seansları ortalama 20 ile 45 dakika sürer, uyarıcı akım seçilen kas gruplarının üzerine bağlanan ped şeklinde elektrotlarla uygulanır. Hareket ve kasların kasılma hızı makine ile hastanın ihtiyacına göre ayarlanır.

         Pasif Jimnastik Cihazı uygulaması sırasında kasların hareketini pedlerin altında görebilirsiniz.

        Pasif jimnastik ve ısı battaniyesinin beraberinde kullanılması etkiyi dahada arttırır. 45 dakikada 250 mekik çekilecek şekilde sinyaller gönderir, yağın enerjiye dönüşmesi, zayıf kasın sıkılaşması, terleyerek toksin maddenin atılımı normal kas hareketinin 70 misli hızla gerçekleşir.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp Bize Yazın