Sağlık Sokak No:52-4 Kızılay / ANKARA
trende

En iyi kavitasyon uygulaması?

1.071
En iyi kavitasyon uygulaması?

En iyi kavitasyon uygulaması?

Kavitasyon anestezisiz, iz bırakmadan, ağrısız, sızısız bir şekilde vücudu eritmek anlamına gelip liposuctionın risksiz bir alternatif şeklidir.  Kavitasyon Cihazından alınan sonuç ise yağ hücrelerinin erimesi şeklindedir.

 Kavitasyon, düşük ultrason dalgalarına dayanan doğal bir olaydır. Ultrason dalgaları sıvının içinde gitgide büyüyen ve belli bir büyüklükte patlayan hava kabarcıklarını oluşturur. Etkisi en az olan ısı halindeki enerji ve etkisi en çok olan basınç dalgaları serbest kalır. Yağ tabakalarının titreşimlere direnme kapasitesi kaybolarak kavitasyon cihazı ile bu yağ hücreleri kolayca kırılır. Bu olay esnasında kas, sinir ve damar dokuları korunmaktadır. Böylece zayıflama gerçekleşmiş olur.

Kavitasyon Cihazı  uygulamalarında ilk seansta gözle görülür şekilde 1-12 cm arasında incelme görülmesi söz konusudur. Tabi bu kişiden kişiye de değişkenlik göstermektedir.

Kavitasyon Cihazı uygulamasından daha başarılı sonuçlar elde etmek için bu tedavi süresince beslenmeye de dikkat etmek oldukça önemlidir. Bunun için bir uzman desteği almakta fayda vardır. Maksimum 1 saat süren kavitasyon uygulamasında herhangi bir acı veya ağrı söz konusu değildir.

       İzgin Firması olarak insan vücudunu forma koyan cihazları üretirken insan sağlığına önem veriyor, zarar veren uygulamaları da asla satışa sunmuyoruz.

       “ Three & One ” ultrasonik kavitasyon cihazı en son jenerasyon kavitasyon cihazıdır.

        İzgin firmasının, sağlıklı ve etkili bir çözüm için geliştirip ürettiği “Three&One” Kavitasyon cihazı, ilk seansta ( 40 dakikalık bir terapi ) vücut yağ oranına göre 2-10 cm arasında bir incelme ve gerçek sonuçlar vaat eden yeni teknolojidir.
• Yağ oranında azalma
• Selülitte azalma
• İncelme
• Vücutta bulunan ödemlerin atılmasını sağlar.

         “ Three &One ” Kavitasyon cihazı, güvenilirdir, ağrısızdır, cerrahi müdahale gerektirmez. Selülit ve yağ parçalamada son derece etkilidir.

         İzgin firmasının geliştirdiği “Three&One” Kavitasyon cihazı ile hareket ettirilen lokalize yağ,selülit, kan ve lenf yoluyla vücuttan atılır ve dahi vücut tarafından enerji olarak yakılmasını sağlar.

Three&One” kavitasyon cihazının özel başlıkları sayesinde, rakip cihazların üstünde, rekabetçi avantajlar sağlar.

Bu kavitasyon cihazını kullananlarda her hangi bir rahatsızlık olmaz.
       Kavitasyon cihazlarının zararlarından etkilenmemek için yüksek güçlü cihaz almayınız.
Ev tipi kavitasyon cihazı olmaz, ev tipi diye satılan cihazlar ultrasonik cihazlardır.

       Kavitasyon cihazlarımızın fiyatları dünyanın en iyi fiyatlarına bizden alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp Bize Yazın