Sağlık Sokak No:52-4 Kızılay / ANKARA
trende

Buz başlıklı lazer epilasyon cihazları?

856
Buz başlıklı lazer epilasyon cihazları?

Buz başlıklı lazer epilasyon cihazları?

Buz başlıklı lazer epilasyon cihazı  en konforlu son teknoloji epilasyon yöntemlerinden biridir. Kıl kökündeki farklı yapıları hedef alan ve farklı dalga boylarına sahip yöntem, istenmeyen kıllar için kesin çözümdür. … Buz epilasyonda sık sık atışlar yapılır ve bu sayede uygulama kıl köklerini yavaşça ısıtır.

Shr Ütüleme Buz başlıklı lazer Epilasyon Cihazı “ELS ” izgin estetik markası ile satışa sunulmuştur.Firma olarak 1994’den bu yana edindiğimiz tecrübe ile güzellik salonları ve estetik medikale yönelik geliştirdiğimiz ekipman ve cihazları siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

        İzgin Firmasının, sağlıklı ve etkili bir çözüm için geliştirdiği tamamen Türk mühendisliği ürünü SHR Ütüleme Buz Lazer Epilasyon cihazı yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Pazarlamacı değil üretici firma garantisi ile sahip olacağınız cihazımız sizi ve işletmenizi ayrıcalıklı kılacaktır.

Hızlı, Güçlü, Güvenilir, Avrupa Lamba, Düşük Maliyet ve Şık TasarımSüper Hızlı ve Güçlü Epilasyon ( Diot lazerden Hızlı ve Alexandrite’dan Güçlü )Muhteşem SHR Ütüleme Buz Lazer  Epilasyon cihazı sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle tüylerinizden kurtuluyorsunuz.

Genital bölge bilindiği üzere en hassas bölgedir ve buz başlıklı lazer epilasyon

 teknolojisi ile artık acısız ve konforla lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bu yöntemle saniyede 3 defa yapılan atışlar sayesinde kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor İncecik epidermis, atış aralarında da hızla soğuyor.

Tabii ki Cihazda bulunan mükemmel soğutma sistemi ile acı ve yanıkları önlemek için iyi bir tasarıma sahip olduğumuzu unutmamak gerekir,böyle de olunca Yanık ve ağrı da ortadan kalkıyor ve ütüleme lazer epilasyon uygulaması masaj rahatlığına dönüyor.

Masaj rahatlığının bir başka nedeni de lazer ışığı veren el ünitesinin vücut üzerinde “ütü yapar gibi” gezdirilmesidir. Böyle tasarlanmış bir cihaz ile tüm vücuda yapılan seanlar 20 ile 30 dakikada bitiyor. 4 ile 8 seans arasında % 80 başarı sağlıyor.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp Bize Yazın