Sağlık Sokak No:52-4 Kızılay / ANKARA
trende

Acısız İğneli Epilasyon nedir?

737
Acısız İğneli Epilasyon nedir?

Acısız İğneli Epilasyon nedir?

       Acısız İğneli epilasyon akımla çalışılan bir yöntemdir. Kıl kanallarından gönderilen akım kıl hücresinin yok olmasını sağlar. Acısız İğneli Epilasyon Cihazını, kişinin cilt hassasiyetine göre ayarlama imkanı vardır.

Acısız İğneli epilasyon kalıcı çözümlerdendir. İnce ve yumuşak iğnelerle kıl köküne girip zayıf akımlı elektrikle köklerin yakılması yöntemidir. Tahrip olan kıl daha sonra cımbızla çekilerek alınır.

Acısız İğneli Epilasyonda Seansların sayısı, iğneli epilasyon yapılan bölgedeki tüy yoğunluğuna ve tüylerin alınmaya uygun gelişmişlik evresine göre değişir.

Uygulama biraz beceri, sakin bir el ve ebetteki iyi bir eğitim gerektirir. Ancak iğneli epilasyonun diğer adı, etkisi tartışmasızdır. Gerçekten daimi olarak tüylerden kurtarmasının yanı sıra, başka yöntemlere nazaran her türlü tüy renginde ve kalınlığında kullanılabiliyor.

İğneli epilasyonlarda cihazımızda 3 değişik uygulama vardır ;

Termoliz iğneli epilasyon cihazı bunlar ilk çıkan iğneli epilasyon cihazıdır.
Flash acısız iğneli epilasyon cihazı, bu uygulama sadece ince tüylerde kullanılmalıdır.
Blend epilasyon uygulaması da kalın tüylerde kullanılmalıdır.       Ayrıca iğneli epilasyon cihazının çalışma frekansı da yüksek olanı tercih edilmelidir, çünkü bunların kıl kökündeki ısı etkisi daha fazla olur.

Biz izgin firması olarak sadece Türkiye’nin değil dünyanın en iyi epilasyon cihazı tasarımı yapan firması olma unvanına sahibiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp Bize Yazın